Wyroby Cukiernicze »
Łasuch - wyroby cukiernicze i garmażeryjne | O nas
22172
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-22172,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2,vc_responsive
 

O nas

Firma „Łasuch” Paweł Matak jest firmą założoną w 2007 roku. Przez pierwsze lata działalności zdobywaliśmy doświadczenie w handlu wyrobami cukierniczymi oraz udoskonaliliśmy naszą ofertę o produkty, które w pełni zaspokajają potrzeby naszych klientów. Te kwestie spowodowały, że zaczęliśmy się wyróżniać, na tle firm konkurencyjnych i sukcesywnie zwiększać liczbę naszych klientów.

Dzięki młodemu zespołowi kierowanemu przez małżeństwo Kingę i Pawła Matak, firma nieustannie wdraża nowe technologie, które pozwalają nam sprawniej funkcjonować i spełniać oczekiwania klientów. Posiadamy flotę wyspecjalizowanych samochodów gwarantujących naszym klientom dostawę towarów zawsze w odpowiednich warunkach.

Do dzisiaj zaufało nam prawie tysiąc podmiotów, prowadzących zarówno małe działalności w sklepach osiedlowych, jak również hurtownie, oraz sieci handlowe. Swoją sprzedaż prowadzimy na terenie kilku województw między innymi Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko Mazurskie, Łódzkie, Świętokrzyskie, Małopolskie, Wielkopolskie, Pomorskie, Lubelskie, Podkarpackie.

Nasza firma funkcjonuje dzięki naszym kontrahentom, będzie nam niezwykle miło jak i Ty dołączysz do naszego grona.  Czytaj więcej »